یکشنبه, 30 فروردين 1394 20:55

بازتاب بیانات مقام معظم رهبری در رسانه‌های خارجی

بازتاب بیانات مقام معظم رهبری در رسانه‌های خارجی

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران ، بازتاب گسترده‎ای در رسانه‎های خارجی داشته است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی، آسوشیتد پرس در بازتاب بیانات روز یکشنبه حضرت آیت الله خامنه‎ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع جمعی از فرماندهان ،کارکنان و خانواده‎های ارتش ، گزارش داد : ایشان آمریکا را به داستان پردازی درباره برنامه هسته‌ای ایران متهم و تاکید کردند آمریکا و نه ایران ، منبع واقعی تهدیدات امنیتی است.

بر اساس این گزارش، رهبر معظم انقلاب اسلامی، داستان سلاح‌های هسته‌ای ایران را ساختگی دانستند و افزودند : آمریکایی‌ها این داستان را درست کردند تا ایران را به عنوان تهدید معرفی کنند اما تهدید خود آن‌ها هستند.

خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز گزارش داد که آیت‌الله العظمی خامنه‎ای که همواره از مذاکرات هسته‌ای حمایت کرده ، هنوز هم به آمریکا بی اعتماد است.

بر اساس گزارش رویترز، رهبری ایران گفت آمریکا با ساختن داستان جعلی سلاح‌های هسته‌ای ایران تلاش می‌کند تا جمهوری اسلامی را به عنوان تهدید نشان دهد و پیش از سرگیری مجدد مذاکرات هسته‌ای در هفته جاری لحن خود را سخت‌تر کرده است.

شبکه خبری المنار لبنان هم در گزارشی اعلام کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لزوم آمادگی ایران برای برخورد با دشمنان تاکید کردند و گفتند : "طرف مقابل ما را به طور وقیحانه و منظم تهدید نظامی می‌کند در حالی که انتظار دارد ما از ظرفیت های دفاعی مان دست بکشیم."

روزنامه صهیونیستی هاآرتص نیز بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز یک‌شنبه را بازتاب داد.1122/112

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید