جمعه, 09 بهمن 1394 20:14

دريادار فدوي: آمريكا در برابر ایران توان قدرت نمايي ندارد

دريادار فدوي: آمريكا در برابر ایران توان قدرت نمايي ندارد

 

 

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا در برابر نظام بزرگ و مردمی همچون جمهوری اسلامی ایران توان قدرت نمایی ندارد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی به نقل از سپاه نیوز، دریادار سرتیپ علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه در اجلاس سراسری اصحاب عشق در شهر کرج تاکید کرد: این نیرو بدون هیچ گونه واهمه ای از قدرت نمایی های نظامی آمریکا با اقتدار تمام خلیج فارس را رصد می کند و مانع هرگونه تحرک مشکوک ضد جمهوری اسلامی ایران خواهد شد. 

دریادار فدوی یکی از مهمترین عرصه های تجلی قدرت برای آمریکایی ها را خلیج فارس توصیف کرد و افزود: از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در برنامه ها و سیاستهای نظامی آمریکا بر اهمیت منطقه خلیج فارس افزوده شده است.

این مسئول نیروی دریایی کشورمان با اشاره به اقدام انقلابی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس نیز تصریح کرد: این چهارمین باری است که آمریکایی ها و انگلیسی ها در خلیج فارس به این شکل توسط جمهوری اسلامی دستگیر می شوند.

دریادار فدوی تاکید کرد: بازداشت به هنگام تفنگداران آمریکایی در آبهای جنوبی ایران، ادعای قدرت آمریکا را از پایه و اساس زیر سوال برد و قدرت برتر ایران را به امریکایی ها نشان داد.

دو فروند شناور آمریکایی 12 ژانویه 2016 در پی ورود غیرقانونی به آب‎های ایران در خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متوقف و سرنشینان آن که 10 نفر بودند، دستگیر شدند.

این ملوانان پس از این که مشخص شد ورود آنان به آبهای ایران عمدی نبوده است، آزاد شدند.118/120

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید