جمعه, 09 بهمن 1394 14:21

تحریم های ظالمانه نه تنها ملت ایران را از نظام جمهوری اسلامی خسته نکرد بلکه نفرت مردم را از قدرتهای جهانی افزایش داد

تحریم های ظالمانه نه تنها ملت ایران را از نظام جمهوری اسلامی خسته نکرد بلکه نفرت مردم را از قدرتهای جهانی افزایش داد

 

 

 

خطیب نماز جمعه تهران، توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را حاصل صبر و مقاومت مردم ایران در برابر توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دانست. 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی، حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی در خطبه های این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت: دشمنان انقلاب اسلامی پس از اینکه مشاهده کردند با اهرم فشار و تحریم نمی توانند به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند ، مجبور به مذاکره شدند.

حجت الاسلام صدیقی تصریح کرد: مستکبران درصدد بودند با تحریم اقتصاد جمهوری اسلامی ایران را فلج کرده و مردم ایران را ضد نظام بشورانند تابه خیال خود بتوانند از این فضای ملتهب استفاده کرده و نظام را ساقط کنند اما در این راه شکست خوردند.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: تحریم های ظالمانه نه تنها ملت ایران را از نظام جمهوری اسلامی خسته نکرد بلکه نفرت مردم را از قدرتهای جهانی افزایش داد و ثابت شد که ایرانیان همچنان در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند .

حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه قدرتهای جهانی هرگز فکر نمی کردند جوانان ایرانی بتوانند بتوانند غنی سازی 20 درصد داشته باشند، رادیو دارو بسازند و از صنعت هسته ای در بخشهای مختلف بهره برداری کنند افزود: حضور این قدرتها در مذاکرات نه تنها از ضعف جمهوری اسلامی ایران نبود بلکه از وحشت قدرت روزافزون ایران بود.

حجت الاسلام صدیقی همچنین با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در 26 فوریه امسال گفت: انتخابات تضمن جمهوریت و مردمساری در ایران است و مردم امسال نیز پرشور تر از سالهای گذشته در این فرایند مهم که هم حق آنها و هم تکلیف آنها محسوب میشود شرکت خواهند کرد.118/120

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید