جمعه, 25 دی 1394 15:20

لاریجانی درجمع اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن: کاهش قیمت نفت استمرار نخواهد داشت

  لاریجانی درجمع اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن: کاهش قیمت نفت استمرار نخواهد داشت

 

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی کشورها در کاهش قیمت نفت شیطنت می‌کنند، گفت: کاهش قیمت نفت استمرار نخواهد داشت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، علی لاریجانی که به قم سفر کرده است، صبح امروز (جمعه 23 دی‌ماه) در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان قم اظهار داشت: نگاه ما به آینده باید نگاهی همراه با امید باشد که این نگاه توأم با واقعیت است.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با رفع تحریم‌ها مشکلاتی که در امور بانکی به وجود آمده بود بر طرف می‌شود، متذکر شد: عادی شدن روابط دیپلماتیک می‌تواند به توسعه صنعت و تجارت کمک کند؛ صمن آنکه معتقدیم شیطنت‌هایی که در کاهش قیمت نفت انجام می‌شود استمرار نخواهد داشت.

رئیس قوه مقننه کشور گفت: کشور از گردنه‌ای در حال گذر است که باید امیدوارانه از آن عبور کنیم چراکه مشکلاتی که در کشور وجود دارد به دلیل مدیریت سوء و مسائل بیرونی پیش آمده اند.

وی با بیان اینکه اگر با رفع تحریم‌ها رشد و توسعه جریان پیدا نکند، اتفاق مهمی رخ نخواهد داد، افزود: اگر روند صادرات تسهیل شود شرایط بهتر می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابر فرموده مقام معظم رهبری فعالان عرصه تولید نقش یک مجاهد را دارند لذا اگر بخواهیم یک جهش در رونق تولید داشته باشیم باید به یک فهم مشترک برسیم.

در این دیدار ذاکری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان قم نیز گزارشی در این خصوص ارائه کرد.120/122

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید