دوشنبه, 07 دی 1394 11:18

رونمایی از کتاب حماسه نهم دی، اثر دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب

 رونمایی از کتاب حماسه نهم دی، اثر دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب

آیین رونمایی از کتاب "حماسه نهم دی" اثر جدید دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور دادستان کل  برگزار شد.


به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای؛ کتاب "حماسه نهم دی" مروری بر بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد حماسه نهم دی و گزارش حوادث هشت ماه فتنه 1388 است که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه­ ای، پیش از این، سه کتاب "کالبدشکافی فتنه ی 88"، "نقشه ی نقش بر آب" و"شرح ماجرا" را با موضوع فتنه با تکیه بر کلام رهبر معظم انقلاب منتشر کرده است.


حجت الاسلام والمسلمین «ابراهیم رئیسی» دادستان کل  در مراسم رونمایی از کتاب "حماسه نهم دی"که با حضور جمعی از نخبگان سیاسی و فرهنگی برگزار شد، ضمن تقدیر از این اقدام ارزشمند گفت:یک تفاوت کلیدی بین فتنه 88 و توطئه های پیش از آن ضد انقلاب اسلامی این بود که در ماجرای فتنه دشمن احساس کرد یک جای پایی در کشور برای اجرایی و عملیاتی کردن حقد و کینه ی خود علیه جمهوری اسلامی پیدا کرده است.


پس از این که شماری خود فروخته در 6 دی 1388 (2009) به دسته‎های عزاداری حسینی حمله و آشوب به وجود آوردند، در سراسر ایران اسلامی مردم به طور خودجوش در 9 دی همین سال به خیابان‎ها آمدند و از توطئه گران داخلی و دشمنان نظام ابراز انزجار و با آرمان‎های حضرت امام خمینی (ره) ، بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.125/110

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید