جمعه, 13 آذر 1394 14:39

دو ایدئولوژی دینی و سیاسی مضمون نامه مقام معظم رهبری

دو ایدئولوژی دینی و سیاسی مضمون نامه مقام معظم رهبری

 

 

 

 خطیب نماز جمعه تهران گفت: نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان کشورهای غربی بسیار ارزشمند و برخوردار از دو ایدئولوژی دینی و سیاسی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر و تفسیر برون مرزی، آیت الله «محمد امامی کاشانی» در خطبه های نماز جمعه تهران با بیان اینکه اسلام دین انسانیت است، افزود: ادیان الهی برای هدایت اقوام فرستاده شدند، اما دین اسلام برای روشنگری انسان‌ها آمد.

آیت الله امامی کاشانی با توصیه به همه جوانان در اقصی نقاط جهان تصریح کرد: جوانان با هوشیاری کامل با اسلام تعامل برقرار کنند تا بتوانند در سایه این دین مبین و بزرگ، آرامش و امنیت جهان در آینده را رقم زنند.


امام جمعه موقت تهران افزود:گفتمان واقعی و صحیح و حرکت در مسیر درست منجر به یک زندگی ایده آل همراه با امنیت خواهد شد و در این چارچوب بحرانهای کنونی در جهان حل و امنیت ثبات جهانی برقرار خواهد شد.


خطیب نماز جمعه تهران همچنین با اشاره به دوگانگی سیاستهای غرب در برخورد با تروریسم گفت: غرب دچار تناقض شده است زیرا از یک طرف با گروه تروریستی داعش مخالفت می‌کند و از طرفی از تروریسم دولتی رژیم‌ صهیونیستی حمایت می‌کند.


آیت الله امامی کاشانی در ادامه به برگزاری باشکوه مراسم امسال اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: علت بی نظیر بودن این روز بزرگ در تاریخ بشریت این است که امام حسین (ع) اولین کسی بود که نه تنها با کفر مقابله کرد بلکه از اسلام دروغین حاکمان آن زمان پرده برداشت و اسلام حقیقی را به جهان معرفی کرد.


امام جمعه موقت تهران با قدردانی از دولت و ملت عراق در برگزاری مراسم اربعین حسینی گفت: با وجود تهدیدهای گروههای تروریستی،میلیونها مسلمان در کربلای معلی برای عزاداری اربعین حضور یافتند و این مراسم باشکوه تر از هر سال و در امنیت کامل برگزار شد. 115/120

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید