جمعه, 06 آذر 1394 13:40

تاکید خطیب جمعه تهران بر هوشیاری در برابر توطئه ها و تحرکات نفودی دشمنان

تاکید خطیب جمعه تهران بر هوشیاری در برابر توطئه ها و تحرکات نفودی دشمنان

خطیب نماز جمعه تهران، هوشیاری دولت و ملت ایران را در برابر توطئه ها و تحرکات نفودی دشمنان و استکبار در ایران، خواستار شد.

 

به گزارش خبرنگار برون مرزی، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی امروز در خطبه های نماز جمعه تهران با تاکید بر هوشیاری مردم و مسئولین در مقابل نفوذ دشمنان گفت، آمریکا با کمک صهیونیست ها درصدد نفوذ در عرصه های اقتصادی فرهنگی و سیاسی و امنیتی ایران است.

خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه برخی هیاتهای غربی به بهانه اقتصادی درصدد نفوذ در ایران هستند افزود، آنها از این طریق می خواهند به حریم امنیتی و دفاعی ایران نفوذ کنند تا پیشرفت دفاعی را متوقف کنند.

آیت الله موحدی کرمانی به برگزاری اخیر اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز در تهران هم اشاره کرد و افزود، دیدار سران کشورهای شرکت کننده در این اجلاس با رهبر معظم انقلاب اسلامی و آشنایی سران با دیدگاه های جمهوری اسلامی درخصوص مسایل منطقه ای و بین المللی از دستاوردهای مهم این اجلاس بود.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به جنایات آمریکا ، عربستان و رژیم صهیونیستی در منطقه افزود، با این حال هدف ایران، حل مشکلات منطقه از راه های سیاسی و پرهیز از خشونت است.

آیت الله موحدی کرمانی در خصوص وضعیت سوریه نیز گفت، با شکست تدریجی تروریستها، وضعیت این کشور رو به بهبودی است و بیش از یک میلیون آواره سوری بعد از عملیات روسیه ضد تروریستها در سوریه به کشورشان بازگشته اند .

خطیب نماز جمعه تهران به تنش بوجوده آمده بین مسکو و آنکارا در خطوط سرنگونی جنگنده روسی در خاک سوریه از طرف ترکیه نیز اشاره کرد و خواستار خویشتن دارای طرفین شد.

آیت الله محمد علی موحدی‌ کرمانی همچنین به اعزام گسترده و میلیونی زائران ایرانی در مراسم اربعین حسینی (ع ) اشاره کرد و گفت، عزیمت گسترده مشتاقان حضرت امام حسین (ع ) امام سوم شیعیان جهان به کربلا با وجود مشکلات و خطرها را نشانگر ،عشق و ارادت شیعیان به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت دانست.110/110

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید