پنج شنبه, 08 بهمن 1394 20:53

اختصاصی/برگزاری برنامه های گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 60 کشور

اختصاصی/برگزاری برنامه های گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 60 کشور

 

 

 

دبیر کمیته بین الملل ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی از برگزاری برنامه های گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 80 نمایندگی فرهنگی ایران در 60 کشور جهان خبر داد.

 

ابوذر ابراهیمی ترکمان در گفتگو با خبرنگار برون مرزی گفت: بیش از 160 هنرمند در رشته های گوناگون اعم از تجسمی، صنایع دستی، موسیقی و نمایشی برای اجرای برنامه های فرهنگی هنری به مناسبت دهه فجر به 30 کشور اعزام می شوند.

وی با اشاره به برگزاری هفته های فیلم در 20 کشور، برگزاری 14 نمایشگاه کتاب، 23 نمایشگاه عکس و پوستر و  نمایشگاه صنایع دستی در 39 کشور اظهار کرد: نشست های تخصصی با موضوع معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت های کشور با حضور ایرانیان مقیم در 17 نمایندگی ایران در نقاط مختلف جهان برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، برگزاری مراسم یوم الله دهه فجر در مدارس خارج از کشور، برگزاری هفته دوستی کودک با مشارکت اداره کل امور فرهنگی ایرانیان خارجی از کشور و چاپ مقالات در کشورهای مختلف با موضوع توصیف و تبیین واقعیت های کنونی جامعه ایرانی و تشریح دستاوردهای علمی، فناوری و بین المللی ایران را از دیگر برنامه های مهم کمیته بین الملل ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی برشمرد.118/120

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید