چهارشنبه, 07 بهمن 1394 11:49

اختصاصی/ برنامه های کمیته زنان و خانواده ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی

اختصاصی/ برنامه های کمیته زنان و خانواده ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی

 

 

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از اجرای بیش از 76 هزار عنوان برنامه در سطح کشور توسط کمیته زنان و خانواده ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

شهین دخت ملاوردی در گفتگو با خبرنگار برون مرزی گفت: این برنامه ها در سطح ملی و استانی برگزار خواهد شد و در این باره 29 استان و 23 دستگاه اجرایی محورهای برنامه های خود را ارائه کردند که  بیشترین فعالیت ها توسط سازمان بسیج جامعه زنان، وزارت آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان ارائه شد و استان فارس نیز بیشترین حجم برنامه ها را به خود اختصاص داد.

وی تجدید میثاق بانوان به ویژه زنان فعال و موثر در عرصه انقلاب با آرمان های امام راحل(ره)، راه اندازی بازارچه خیریه انجمن بانوان دیپلمات های وزارت امور خارجه با مشارکت گروه دیپلماتیک بانوان سفارتخانه های خارجی مقیم تهران، مراسم پایانی دوره آموزش ارتقاء مهارت های علمی و عملی زنان جهت حضور در مجامع بین المللی و برگزاری دومین همایش ملی اعتدال با موضوع " اعتدال، زنان و توسعه " را از مهمترین برنامه های این کمیته در دهه فجر امسال برشمرد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: هفتمین نشست منطقه ای ترویج همکاری های شبکه ای سازمان های مردم نهاد در دهه فجر برگزار می شود و نرم افزار ملی زن ایرانی به همت سازمان بسیج زنان کشور رونمایی خواهد شد.

ملاوردی، تجلیل از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم، نشست دانش آموزی با حضور زنان مبلغ خارجی، جشنواره منطقه ای مد و لباس ایرانی- اسلامی خلیج فارس و برپایی همایش نقش زنان در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های کمیته زنان و خانواده در گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.122/110

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید