پنج شنبه, 12 آذر 1394 09:09

اهمیت نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی

اهمیت نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی

 

 

 

 کارشناس مسائل سیاسی لبنان نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غرب را با اهمیت دانست.

 

"امین حطیط" تحلیلگر مسائل سیاسی لبنانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم گفت، نامه حضرت ایت الله خامنه‌ای در ایجاد فضای گفت و گو بین ملت‌ها بسیار موثر است.

حطیط افزود، نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی می‌تواند در خدمت رسانی به امنیت عمومی و حاکم کردن فضای گفت و گو و همکاری میان ملت‌ها بر اساس احترام متقابل کمک شایانی کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز یکشنبه (29نوامبر)در دومین نامه به جوانان غربی، از آنان خواستند تا بر اساس شناخت درست و استفاده از تجربه‎های ناگوار، بنیان‎های یک تعامل صحیح و شرافتمندانه را با جهان اسلام پی ریزی کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به جوانان غرب تاکید کردند: گروه‎های فروهایه‎ای مانند داعش زائیده وصلت‎های ناموفق با فرهنگ‎های وارداتی است ، اگر مشکل واقعا عقیدتی بود ، می‎بایست پیش از عصر استعمار نیز نظیر این پدیده‎ها در جهان اسلام مشاهده می‎شد ، در حالی که تاریخ خلاف آن را گواهی می‎دهد.

در ژانویه گذشته هم، رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت حملات انجام شده به دفتر هفته نامه "شارلی ابدو" و چند مکان دیگر در پاریس، نامه ای مبنی بر تعمق در این قضایا خطاب به جوانان در اروپا و آمریکای شمالی نامه نوشتند.118/110

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید