کارشناس لبنانی مسائل استراتژیک گفت: ایران از توانمندیهای نظامی برخوردار است که به آن امکان می دهد دامنه حضور خود در آبهای بین المللی را توسعه دهد.

 

 

 

رئیس مرکز مطالعات فرهنگی بین المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بر ضرورت توسعه گفتمان فرهنگی برای مقابله با چالش های موجود در جهان اسلام تاکید کرد.

 

 

 

دبیر کمیته بین الملل ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی از برگزاری برنامه های گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 80 نمایندگی فرهنگی ایران در 60 کشور جهان خبر داد.

پنج شنبه, 08 بهمن 1394 19:39

اختصاصی/مذاکرات صلح افغانستان

 

 

 

مقام سابق دولتی افغانستان و از شرکت کنندگان در اجلاس قطر گفت: بحران افغانستان راه حل نظامی ندارد و راه حل آن از طریق گفتگو و مذاکرات است.

 

 

 

کارشناس رسانه ای و تحلیلگر سیاسی سوری گفت: فقط طرف های سوری به مذاکرات صلح در ژنو دعوت می شوند.

 

 

 

عضو شورای مرکزی حزب عوامی نیشنل پاکستان گفت: حمله به مدرسه وابسته به نظامیان در پیشاور و به دانشگاه باچاخان، نتیجه سیاست های ناکام سازمان اطلاعات پاکستان است.

 

 

 

 

فعال سیاسی بحرینی، گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر درباره شکنجه زندانیان در بحرین را، همانند تیری در قلب نظام آل خلیفه دانست.

تحلیلگر مسائل سیاسی، گفت، علت اقدام دادگاه قانون اساسی آفریقای مرکزی مبنی بر ابطال نتایج انتخابات پارلمانی، شفاف نبودن و عدم نظارت کمیته انتخاباتی بر روند انتخابات بوده است.

دیپلمات سابق افغانستان، گفت، جنگ و تروریسم در افغانستان از پاکستان نشات می گیرد.

 

 

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از اجرای بیش از 76 هزار عنوان برنامه در سطح کشور توسط کمیته زنان و خانواده ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

صفحه1 از403