شنبه, 12 دی 1394 10:24

اختصاصی/ رسانه های غرب، ابزاری برای اجرای افکار غربی

اختصاصی/ رسانه های غرب، ابزاری برای اجرای افکار غربی

حقوقدان، نویسنده و محقق علوم اسلامی ایتالیایی گفت: رسانه های موجود در غرب به دنبال پیاده کردن افکار خود، در ذهن جوانان و عموم مردم هستند.

 

کارلو کوربوچی در مصاحبه با رادیو ایتالیایی برون مرزی صدا و سیما، با متهم کردن رسانه های غربی به دلیل عدم صداقت در پوشش خبرهای این رسانه ها تصریح کرد: به طور کلی در جامعه غربی، خبرها به صورت صحیح منتشر نمی شوند و اگر خبری هم منتشر شود، تنها بخشی از آن منتشر می شود که با طرز تفکر خاص و مورد نظر سردمداران غربی در یک راستا باشد.

کوربوچی در ادامه اضافه کرد: رسانه های غربی با رخنه در روح انسان ها، آنان را نسبت به مسائل الهی و معنوی بی تفاوت کرده اند.

این حقوقدان با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب خطاب به عموم جوانان غرب در این برهه زمانی، این نامه را با ارزش و مهم ارزیابی کرده و اضافه کرد: امروز ما خود را مدیون مقامات مذهبی همچون حضرت آیت الله خامنه ای می دانیم که سعی در هوشیار کردن جوانان غربی دارند؛ زیرا هنوز در جوانان مقداری معنویت، شجاعت وجود دارد که بتوانند حقایق انسانی را درک کنند و ایشان به درستی این قشر را مورد خطاب نامه خود قرار داده اند.

کارلو کوربوچی در پایان گفت: قدرت های بزرگ از این گونه روشنگری ها (نامه رهبر معظم انقلاب) در بین جوانان خود وحشت دارند چرا که آنان از بیداری ملت ها و بخصوص جوانان متزلزل خواهند شد.118/110

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید