یکشنبه, 06 دی 1394 13:05

اختصاصی / تبیین حقایق اسلام در نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی

اختصاصی / تبیین حقایق اسلام در نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی

دبیر ملی جنبش سوسیالیسم میهنی در ایتالیا، نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی را تبیین حقایق اسلام توصیف کرد.


"لوکا تنتوری" Luca Tentori دبیر ملی جنبش سوسیالیسم میهنی در ایتالیا در گفت و گو با رادیو ایتالیایی برون مرزی با تمجید از نامه دوم حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی گفت، نامه ایشان حقایقی را برای جوانان غربی بیان می کند که آنها با مطالعه آن متوجه می شوند که این گروه های افراط گرا با حمایت های برخی از دولت های غربی و متحدانشان مانند عربستان ، قطر و ترکیه توسعه یافته اند و هیچ ارتباطی با اسلام ندارند.


تنتوری افزود، در نامه دوم حضرت آیت الله خامنه ای مشخص می شود که کشورهای غربی با بهره گیری از ابزارهای پیشرفته به دنبال گسترش اسلام هراسی هستند.


دبیر ملی جنبش سوسیالیسم میهنی در ایتالیا با بیان اینکه رسانه های غربی اخبار درستی از اسلام را پوشش نمی دهند تصریح کرد، رسانه های غربی به صورتی مداوم اخبار نادرست و یا تغییر داده شده را در اختیار مردم قرار می دهند و این اقدام آنان باعث شده است که افراد اطلاعی صحیحی از پدیده و تشکیلات تروریستی نداشته باشند.


تنتوری تاکید کرد، اگر جوانان غربی به حقایق نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی دست یابند به راحتی می توانند مسیر صحیحی را برای داشتن آینده ای بهتر انتخاب کنند.

115/112

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید