چهارشنبه, 25 آذر 1394 19:10

اختصاصی/ اهمیت شناخت تروریسم در نامه رهبری به جوانان غرب

اختصاصی/  اهمیت شناخت تروریسم در نامه رهبری به جوانان غرب

رییس انجمن عالمان اهل بیت استانبول گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه دوم خود به جوانان غربی؛ مسئله تروریسم را به عنوان درد مشترک همه انسان ها معرفی کرده اند.

حسن قناعت لی، رییس انجمن عالمان اهل بیت استانبول، در گفت و گو با رادیو ترکی استانبولی برون مرزی صدا و سیما، در خصوص شناساندن مفهوم ترور و تروریسم در نامه دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان غربی، افزود،حضرت آیت الله خامنه ای در این نامه به درستی به مسائل روز مورد نیاز جوامع انسانی و لزوم روشن شدن ذهن افکار عمومی در مقابل ابهامات و دسیسه های دشمنان، پرداخته اند.

حسن قناعت لی، تصریح کرد، رهبر معظم انقلاب اسلامی با توجه به گسترش گروه های تروریستی و نبود امنیت و صلح در جهان و در راستای انجام فریضه الهی، جامعه غرب را به تامین صلح  توصیه کرده اند.

وی، درباره  حمایت های پشت پرده غرب از گروه های تروریستی، خاطر نشان کرد، همانطور که حضرت آیت الله العظمی خامنه ای تاکید کرده اند هیچ جنگ و ویرانی برای خدمت به بشریت صورت نگرفته و لزوم آگاهی به این مسایل در سایه تحقق بیداری اسلامی در کشورهای مسلمان و نیز گسترش این مسئله در کشورهای غربی امری لازم و ضروری است.

رییس انجمن عالمان اهل بیت استانبول، تاکید کرد رهبرمعظم انقلاب اسلامی، جوانان غرب را  برای آمادگی در برابر فتنه ها فراخوانده اند و وجود چنین بیداری به قطع حمایت های کشورهای غربی از گروه های تروریستی منجر خواهد شد. 122/110

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید