دوشنبه, 21 دی 1394 11:25

اختصاصی/ چهره جنایتکار عربستان با اعدام شیخ نمر آشکار شد

اختصاصی/ چهره جنایتکار عربستان با اعدام شیخ نمر آشکار شد

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با اعدام شیخ نمر، چهره جنایتکارانه رژیم عربستان سعودی برای جهانیان برملا شد.

لاله افتخاری در گفتگو با خبرنگار برون مرزی گفت: وعده الهی بر اینست که حق گرایان و صالحان سرانجام به پیروزی خواهند رسید و حکومت ظالمانی همچون رژیم آل سعود رو به شکست و زوال خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه خون مظلومانی همچون شیخ نمر گریبان جنایتکاران سعودی را خواهد گرفت افزود: این خون، حیات تازه ای به مردم عربستان و همه حق گرایان جهان خواهد بخشید تا تلاش بیشتری را برای تحقق عدالت و پیروی از حق بکار گیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: دست رژیم آل سعود که به شکل های مختلف به جرم و جنایت در حق مردم مظلوم جهان می پردازد رو شده است که از آن جمله می توان به کشتار مردم یمن، شهادت زائران خانه خدا در فاجعه منا و نیز کشتار زائران بیت الله الحرام در سال 1366 شمسی به دست عوامل رژیم آل سعود اشاره کرد.

افتخاری با اشاره به اقدام عربستان در تعطیلی سفارت خود در تهران یادآور شد: این اقدام عربستان و همه کشورهایی که به دنباله روی از این رژیم سفارتخانه های خود را تعطیل کردند، هیچ مشکلی برای ایران ایجاد نخواهد کرد و همانطور که تعطیلی سفارت ارباب آنها آمریکا در ابتدای انقلاب هیچ آسیبی برای ایران ایجاد نکرد، این اقدام عربستان و همراهان آن نیز ضرری به ایران نخواهد زد و به فضل خداوند، ایران اسلامی همچنان به پیش خواهد رفت.

115/110

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید